The Belgian Freight
Forwarding Association

FORWARD Belgium jaarevent

Dinsdag 8 december 2026


Op dinsdag 8 december verwelkomen wij u graag in het exclusieve Botanic Sanctuary Antwerp, één van de meest prestigieuze en bijzondere eventlocaties van België, waar historische grandeur en eigentijdse luxe harmonieus samenkomen. 
In dit uitzonderlijke kader blikken we terug op het voorbije jaar, genieten we van inspirerende ontmoetingen en creëren we ruimte voor waardevolle gesprekken en nieuwe connecties. Een ideale gelegenheid om relaties te versterken en samen het jaar op een stijlvolle manier af te ronden.

Ook op culinair vlak mag u zich aan een bijzondere ervaring verwachten. Onder leiding van driesterren chef Viki Geunes staat Botanic garant voor verfijnde gastronomie van het hoogste niveau. Indrukwekkende culinaire creaties en een onberispelijke service zorgen voor een avond die niet alleen inspireert, maar ook gastronomisch zal verrassen.

Wij kijken ernaar uit om samen met u het glas te heffen op een succesvol jaar en veelbelovende toekomst.

Programma 


18u00 - 19u00

Ontvangst en receptie


19u00 - 19u15

Verwelkoming door Wim Gijbels, Voorzitter FORWARD Belgium en uitreiking van de FORWARD Goals


19u15 - 23u00

Exclusief seated dinner



Deelnameprijs

Leden: € 175/persoon (excl. BTW)

Niet-leden: € 190/persoon (excl. BTW)

(Korting bij een registratie vanaf 8 personen (= 1 tafel) van € 15 p.p.)


Registratie

Registreren kan via het registratieformulier dat u hier kan downloaden.

Let op: het aantal plaatsen is beperkt. Inschrijvingen worden verwerkt volgens het FIFO-principe (First In, First Out).

(Inschrijven kan tot en met dinsdag 24 november 2026. Annuleren is kosteloos mogelijk tot dezelfde datum. Bij annulering na 24 november 2026 blijft het volledige deelnamebedrag verschuldigd. U kunt zich in dat geval wel laten vervangen door een collega.)


Meer informatie

Voor meer informatie, kan u contact opnemen met het FORWARD Belgium secretariaat: ines@forwardbelgium.be

Locatie

Botanic Sanctuary Antwerp
Lange Gasthuisstraat 45
GPS: Leopoldstraat 26
2000 Antwerpen

Parking

Er zijn verschillende parkingmogelijkheden in de directe omgeving van het hotel:

  • Leopold Parking: Indigo-parking, Henri van Heurckstraat 9, 2000 Antwerpen 
  • Botanic Self-Parking: Leopoldstraat 36, 2000 Antwerpen 
  • Nationale Bank Parking: Indigo-parking, Frankrijklei 167, 2000 Antwerpen
  • Oudaen Parking: Interparking, Oudevaartplaats 2/4, 2000 Antwerpen

Graag attenderen wij u erop dat Botanic Sanctuary Antwerp binnen de Lage Emissiezone van Antwerpen ligt.

Let op: parkeren op straat is enkel toegestaan voor vergunninghouders. Gelieve gebruik te maken van een openbare parking.

Dit event wordt mede mogelijk gemaakt dankzij volgende sponsors: